Członkowie Rotary Club Częstochowa Drukuj Email

Do Klubu Rotary nie można się zapisać, można być tylko zaproszonym do członkostwa. Procedura przyjmowania jest dosyć skomplikowana i wymaga niemal stuprocentowej zgody członków klubu. Kluby zdążają do tego, aby ich członkami były kierownicze osobistości z różnych dziedzin życia gospodarczego i wybitni przedstawiciele określonych zawodów. Jest to przekrój najbardziej prominentnych obywateli z każdego środowiska. Członkowie klubu to liderzy w biznesie, wolnych zawodach, sztuce, rządzie, sporcie, wojsku, religii i wszystkich innych dyscyplinach.
W jego szeregach są osoby na bardzo wysokich stanowiskach - decydenci i ludzie mający wpływ na politykę.

Członkami Klubu Rotary Częstochowa są:

Lp.

Nazwisko i Imię

Kontakt

1. Adamkiewicz Janusz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
2. Gołaszewski Andrzej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
4. Grodzicki Tadeusz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
5. Hołubiczko Artur Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
6. Kapustecki Janusz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
8. Kołodziejski Tomasz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
11. Lisowski Andrzej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
12. Łaskowski Arkadiusz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
13. Mendakiewicz Wojciech Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
14. Moczarski Dariusz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
21. Slabikowski Andrzej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
22. Smogorzewski Jerzy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
24. Stefański Radosław Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
25. Szczuka Ryszard Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
28. Witowski Maciej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.